Inside software nicety je on-line fakturační systém, ve kterém můžete navíc vést skladové hospodářství, objednávky nebo výrobu. Je určen především pro malé a střední firmy, kterým poskytuje celou škálu jednoduchých a praktických funkcí.

Internetová aplikace - Vše ovládáte prostřednictvím internetového prohlížeče. To představuje především možnost efektivního přístupu odkudkoliv, kde existuje internetové připojení, a to jak z Vašeho počítače, tak mobilního zařízení! Tuto vlastnost ocení všichni, kdo mají oddělená pracoviště, pobočky nebo obchodníky a manažery na cestách.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

 

Komunikace se systémem Pohoda

Inside software nicety je nadstavbou nad všemi variantami informačního sytému POHODA. Komunikace mezi programy je plně automatizovaná a oboustranně přenáší doklady, aby byla zajištěna jednoduchá a uživatelsky přítulná práce obsluhy.

Jsme certifikovaným partnerem programu POHODA. Zabezpečujeme tedy veškerý servis nad tímto systémem - instalaci, údržbu, uživatelské úpravy sestav nebo případně konzultace. Garantujeme tak bezchybnou funkčnost komplexního informačního systému Inside - Pohoda.

 

Bližší informace k vazbě na ekonomický systém POHODA najdete zde.

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Z uživatelů Inside využívají spojení se systémem POHODA společnosti Skleněná bižuterie, a.s., Tozan Profesional s.r.o. nebo Speciální technologie spol. s r.o.

 

...a nakonec cena

Celkové náklady na pořízení - Inside klade důraz na standardizaci a uživatelskou přítulnost jednotlivých funkcí. To znamená, že Inside můžete začít používat prakticky okamžitě nebo po jednoduché odborné konfiguraci. Odpadají tak náklady na rozsáhlou implementaci “s nejistým koncem” a s tím také spojenou údržbou. Díky tomu se Inside mj. zpřístupňuje drobným podnikatelům a středním firmám.

 

Ceník Inside ke stažení zde.