Inside - software pro obchod, služby a výrobu

Inside software nicety

Nové světlo ve světě informačních systémů

 

Inside software nicety je informační systém nové generace pro řízení obchodu a výroby. Je určen především pro malé a střední firmy, kterým poskytuje celou škálu jednoduchých a praktických funkcí.

Internetová aplikace - Inside je postaven na nejmodernějších informačních technologiích. Naši aplikaci ovládáte prostřednictvím internetového prohlížeče. Kromě známého uživatelského prostředí to představuje především možnost efektivního přístupu do aplikace odkudkoliv, kde existuje internetové připojení! Tuto vlastnost ocení všichni, kdo mají oddělená pracoviště, pobočky nebo obchodníky a manažery na cestách.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

 

Komunikace se systémem Pohoda

Inside software nicety je nadstavbou nad všemi variantami informačního sytému POHODA. Komunikace mezi programy je plně automatizovaná a oboustranně přenáší doklady, aby byla zajištěna jednoduchá a uživatelsky přítulná práce obsluhy.

Jsme certifikovaným partnerem programu POHODA. Zabezpečujeme tedy veškerý servis nad tímto systémem - instalaci, údržbu, uživatelské úpravy sestav nebo případně konzultace. Garantujeme tak bezchybnou funkčnost komplexního informačního systému Inside - Pohoda.

 

Bližší informace k vazbě na ekonomický systém POHODA najdete zde.

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Z uživatelů Inside využívají spojení se systémem POHODA společnosti Skleněná bižuterie, a.s., Tozan Profesional s.r.o. nebo ACCORD GROUP spol. s r.o.

Bližší informace o uživatelích Inside najdete zde.

 

...a nakonec cena

Celkové náklady na pořízení - Inside klade důraz na standardizaci a uživatelskou přítulnost jednotlivých funkcí. To znamená, že všechny výše uvedené vlastnosti Inside můžete začít používat prakticky okamžitě nebo po jednoduché odborné konfiguraci. Odpadají tak náklady na rozsáhlou implementaci “s nejistým koncem” a s tím také spojenou údržbou. Díky tomu se Inside mj. zpřístupňuje drobným podnikatelům a středním firmám, u kterých je složitá a nákladná implementace informačního systému nemyslitelná.

 

Kompletní ceník Inside ke stažení zde.

 

V praxi například vychází kalkulace kompletního systému včetně zavedení a dalších doprovodných služeb pro 5 uživatelů od 100 do 200 tis. Kč.