Inside - software pro obchod, služby a výrobu

Internetový obchod

 

 

Ze systému Inside můžete kompletně řídit Váš internetový obchod. Díky nejmodernější technologie webových služeb (SOA) dochází k okamžité synchronizaci dat a zároveň internetový obchod provádí zápis do Inside neprodleně po odeslání dat zákazníkem.

 

 

Příkladem implementace je obchod VAGONHRACEK.CZ, ve kterém jsou veškeré změny okamžitě obousměrně předávány. Tento obchod je vystavěn na systému Prestashop.

 

Struktura kategorií

 

 

Artikly lze v Inside řadit do stromové struktury kategorií. Jeden artikl může být ve více kategoriích. Kategorie jsou pak automaticky synchronizovány s obchodem.

 

Variantní artikly

 

 

Máte-li zboží, které má různé velikosti, barvy, materiály apod. a potřebujete, aby si zákazník navolil svou kombinaci, pak můžete využít tzv. variantní artikly. V Inside můžete definovat, které varianty jsou povolené. Každá varianta může mít svou vlastní cenu.

Na obrázku znázorňuje pozice 1 varianty artiklu.

Můžete si vybrat, jestli bude mít každá varianta svůj artikl, nebo bude artikl jen jeden a atributy se naimportují k danému artiklu.

 

Exporty a importy

V Inside lze jednoduše importovat a exportovat soubory ve formátech CSV a XML.

Příkladem je jednoduchá implementace Inside a obchodu vodacky-shop.cz. Tento obchod je postaven na systému Prestashop. Inside automaticky stahuje sortiment z feed souboru partnerského obchodu ve formátu ZBOZI.CZ.XML a pak jej exportuje pro Prestashop.