Inside - software pro obchod, služby a výrobu

 

Představujeme Vám možnost ovládání informačního systému Inside software nicety přes desktopové rozhraní.

Co to znamená desktop?

Inside je standardně ovládaný kompletně přes internetový prohlížeč (Firefox, Chrome, Safari nebo IE). Nemáte tedy na svém počítači instalován žádný program, a to i v případě, že je Inside nainstalován ve Vaší firmě.

Desktopová aplikace je program, který si nainstalujete na svůj počítač. Taková aplikace umožňuje podstatně lepší ovládání především pomocí klávesnice, je pro ovládání pružnější, mnohem lépe se pracuje s různými okny apod. Díky přímé vazbě na jádro Inside je v mnoha případech práce s Inside mnohem rychlejší.

 

Strukturu způsobu práce s Inside znázorňuje následující schéma:

 

 

InsideDesktop ocení především uživatelé, kteří potřebují rychle, pohodlně a jednoduše pořizovat doklady rutinním způsobem přes klávesnici a myš používají pouze výjimečně.

InsideDesktop neřeší pouze rychlost a pružnost ovládání, ale zvyšuje celkový komfort práce díky dalším funkcím, které webové rozhraní buď nemá, nebo je má jen omezené:

  • kompletní ukládání posledního stavu uživatelského rozhraní
  • propracované uživatelské nastavování tabulek
  • rozšířené možnosti filtrování aj.

 

Autorem programu InsideDesktop je Tomáš Kordač, DiS z Janova nad Nisou, který především poskytuje programátorskou podporu společnosti Skleněná bižuterie a.s. Díky tomu je InsideDesktop neustále vylepšován a rozšiřován o praktické požadavky z provozu.

Bližší informace k produktu InsideDesktop naleznete zde.

InsideDesktop si také můžete vzdáleně vyzkoušet zde.

Měsíční cena pronájmu a údržby InsideDesktop činí 2% z ceny licence vlastního IS Inside.