Inside - software pro obchod, služby a výrobu

O společnosti

 

Historie společnosti

Inside software s.r.o. byla založena 20.7.2009.

 

Jan Šarman byl v roce 1991 spoluzakladatelem společnosti K2 atmitec s.r.o. (původní název KCT Ostrava spol. s r. o., později Q.gir s.r.o.), která se od počátku věnovala vývoji Informačního systému K2. Až do roku 2000 Jan Šarman zaujímal v této společnosti pozici ředitele vývoje. V roce 2000 převzal po svém bratru Radimu Šarmanovi řízení celé společnosti, kde působil do roku 2008.

Po celou dobu byl Jan Šarman vůdčí osobností a hlavním architektem Informačního systému K2, který se postupně stal klíčovým hráčem na trhu ERP systémů v České republice.

Po rozkolu představ s ostatními společníky o generální strategii a dalším směřování společnosti K2 atmitec s.r.o. tuto společnost opustil a v roce 2009 založil se svou ženou Marcelou společnost Inside software s.r.o.

 

Marcela Šarmanová působí od roku 2000 jako nezávislá ekonomická poradkyně. Její hlavní činností byla do roku 2008práce pro K2 atmitec s.r.o., kde se podílela na tvorbě metodik a dokumentace Informačního systému K2.

 

Poslání Inside software s.r.o.

Hlavním posláním společnosti je poskytování vysoce výkonného software a služeb v oblasti ERP systémů pro malé a střední firmy. Vycházíme především z mnohaletých zkušeností v oboru.

 

Malý zákazník zákazník je stejně významný, jako velký

Uspokojení každého zákazníka je pro nás výzvou bez ohledu na jeho velikost. Malá společnost vyžaduje stejně kvalitní nástroje jako velká. Vše musí být jednoduché, intuitivní, bezúdržbové a samozřejmě nákladově přitažlivé. Plnění tohoto cíle vyžaduje velmi kvalitní a zodpovědný přístup všech našich spolupracovníků.

 

Koncentrace na jednu oblast

Soustředíme se výhradně na oblast obchodu a výroby, kde jsme v naší dosavadní praxi zaujímali přední místo na trhu ERP systémů.

 

Rozhodující je řádné dokončení

Naše projekty považujeme za úspěšné a dokončené teprve tehdy, když slouží a pomáhají v denní praxi a odpovídají počáteční představě zákazníka a samozřejmě s dodržením od počátku dohodnutých nákladů.